W rok od pęknięcia bańki z…

W rok od pęknięcia bańki z 450k zostało 17k, to spadek o ponad 96,2%
Nie ma szans żeby człowiek siedział w BTC. Musiał mieć piękne portfolio shitów.
No i oczywiście hodlował twardo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hodl ma sens w Bitcoinie, nie w napompowanym w kilka miesięcy jednym z setek identycznych scamów,
za którymi stoi, jedynie obietnica grupki anonów, ładna roadmapa i setki mln$ z ICO…
Na samym szczycie pompy shitów ostrzegałem że sie wykrwawią. Nikt nie słuchał.
Obecnie mamy kolenych którzy siłą rzeczy muszą być jeszcze głupsi, bo mają przykłady swoich poprzedników z których mogliby wyciągnąć jakieś wnioski. Niestety, nichuja…

Tak naprawdę ja mam was chamskich cwaniakó w dupie, za wasze chamskie cwaniactwo i promowanie scamów należy wam się rekt. Istotne żeby publika, która się nie odzywa a jest bardzo liczna, nie była zdana tylko na wasze scamerskie naganianie. Promujecie swoje bagi, chcecie żeby inni je kupowali i wam pompowali ceny. Jesteście identycznymi oszustami jak twórcy scamów, kórzy was wyruchali. Robicie dokładnie to samo co oni wam.

Rok 2017 był najgorszym rokiem dla BTC od kiedy on powstał. Przez cały syf ICO i masy gówien, które nazywały się kryptowalutami i były zestawiane razem obok BTC jako to samo adopcja na przestrzeni wielu lat będzie dużo wolniejsza. Ciężko ludzie będzie przekonać do tego że są istotne różnice a 99% ludzi ma wbite do łbów że krypto to nic niewarte, niepoważne zabawki, oszustwa, scamy… Ciężko będzie zmienić ich postrzeganie BTC, które w chwilę zniszczyliście i nadal próbujecie niszczyć.

#kryptowaluty #bitcoin