OFICJALNIE PRZYZNAJĘ…

OFICJALNIE PRZYZNAJĘ KANTOROWI WWW.INPAY.PL CERTYFIKAT JAKOŚCI CYBERA I ZALECAM KORZYSTANIE Z ICH USŁUG.

Za wsparcie i umożliwienie wpłat bitcoinów na adresy SegWit bech32, oraz za całokształt działalności. Za dobrą jakość świadczenia usług, dobry support, konkurencyjne opłaty i ogólne wspieranie Bitcoina a nie tylko swoich dochodów…

Za 2,5 miesiąca miną dwa lata od wprowadzenia SegWita do Bitcoina. Niestety jego adopcja jest niesamowicie spowolniona ze względu na brak wsparcia przez giełdy, kantory, portfele itp. Wielu użytkowników boi się używania adresów bech32 (zaczynających się od bc1) ponieważ giełdy nie umożliwiają wypłat Bitcoinów na te adresy, przez co użytkownicy ci myślą że nie są one kompatybilne ze starszymi adresami i że nie można pomiędzy nimi przysyłać Bitcoinów. Nie jest to prawdą. Adresy SegWit pozwalają na zmniejszenie opłat, oraz wielkości transakcji co daje same korzyści użytkownikowi Bitcoinów oraz całej sieci.

Co najgorsze w tym wszystkim, to że umożliwienie wpłat na adresy bech32 jest bardzo proste do zaimplementowania. Nie wymaga to jakichś znaczących prac programistycznych, ani istotnych zmian w oprogramowaniu. Transakcja dla takich adresów jest identycznie zbudowana jak wszystkie inne transakcje. Jedyne co uniemożliwia użytkownikom giełd dokonywanie transakcji Bitcoinów na adres SegWit, to nierozpoznawanie ich i błędnie uznawanie ich za niepoprawne adresy. Umożliwienie wypłat na takie adresy wymaga jedynie zaktualizowania definicji poprawnych adresów w systemie, poprzez dodanie specyfikacji ich budowy.

W odróżnieniu od większości giełd i kantorów (nawet tych największych) INPAY posiada wsparcie dla adresów bech32.
Ze względu na wyjątkowość tej możliwości względem konkurencyjnych platform, czuję się w obowiązku publicznie wspierać INPAY. Niech każda z giełd wie że wspieranie rozwoju Bitcoina nie zostanie niezauważone, ani przemilczane, lecz docenione.

Jak już wspomniałem, nie tylko support SegWitu miałpwływ na przyznanie certyfikatu, ale całokształt działalności. Nie zauważyłem do tej pory znaczących uchybień, ani nic negatywnego w ich działalności. Support dobrze działa, zawsze szybko pomaga. Jest również dostępny u nas na wykopie i posiadają tu konto – @InPay. Nie przypominam sobie jakichkolwiek problemów z używaniem INPAY przez użytkowników.

Przypominam że za pośrednictwem INPAY, do kwoty 4 000 PLN miesięcznie można dokonywać zakupu Bitcoinów bez weryfikacji, ani zakładania konta.

pokaż spoiler TEN POST NIE ZAWIERA LOKOWANIA PRODUKTU. NIE JEST TO OPŁACONA FORMA REKLAMY. POWODEM POWSTANIA TEGO POSTU JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA POZYTYWNA OPINIA O KANTORZE INPAY. CO PEWIEN CZAS BĘDĘ PONAWIAŁ TEN POST, DO MOMENTU AŻ WSPIERANIE ADRESÓW BECH32 BĘDZIE POWSZECHNE WŚRÓD GIEŁD I KANTORÓW A IPAY NIE BĘDĄ NA ICH TLE WYJĄTKIEM. PRZYKRE W TYM WSZYSTKIM JEST FAKT, ŻE TAKIE DZIAŁANIE JEST NA TYLE UNIKATOWE, ŻE ZASŁUGUJE NA POCHWALANIE :/

#kryptowaluty #bitcoin