Kto siedzi na…

Kto siedzi na tagu:
@cyberpunktbtc – ideowiec, anarchista, prawdopodobnie pracownik IT, być może programista. Posiada rozległą wiedzą na temat blochckain, BTC, konsensusów pracy sieci.
@goly8622 – gościu po 30-tce, okradziony na BM, stracił wszystkie oszczędności, na skraju załamania. Posiada powierzchowną wiedzę na temat technologii BTC, ale test u Suszka by zdał. Prawdopodobnie posiada firmę na terenie śląska.
@rysiekryszard – baron, ponad 250tys. zł w BTC, co wypada dużo powyżej średniej. Straszny cynik. Posiada wiedzę większą od @goly8622 prawdopodobnie handlarz samochodów.
@atari_XE – trejder, sporo stracił żyjąc w 2019 roku jak w roku 2018. Nie powchodziły mu szorty i w chuj stracił. Cwaniak. Posiada wiedzę na temat BTC i innych krypto, ale z wieloma brakami i przez to cechuje się złym zrozumieniem działania. Nie wiadomo gdzie pracuje.
@motaboy – chuj wie skąd się wziął, wyskoczył przy 12tys. $ jak filip z konopii indyjskich. Prawdopodobnie jakieś multi kogo innego, bo czai bazę. Mała wieda o tehnologii.
@theromanpolan – brak bliźniak @atari_XE lub jego partner życiowy. Bezrobotny.
@fervi – cicha woda, spora wiedza.
@dpc8 – early adopter. Pół bóg-pół człowiek. Prawdopodobnie zna Neo i Morpheusa. Programista w dolinie krzemowej.
@Amelcio – to Zinedine Zidane, nauczył się polskiego i pisze, ale strasznie siedzi w szitach i masternodach. Aktualnie mała aktywność, kiedyś Bóg tagu i mistrz sziciarstwa. Wiedza bardzo nieuporządkowana, choć masternody stawia. Prawdopodobnie administrator Linux.
@jurekogorek666 – tagowy pajac, jak rosło to prawił morały o 100tys. $, teraz mówi że BTC dojdzie do -10$. Spamuje w chuj. Wiedza średnia. Zawód: pracownik banku.
#bitcoin