KRYYYPTO…

KRYYYPTO ŚWIIIIRYYYY!!!!

Tydzień czasu zajęło mi zrobienie researchu na temat #kryptowaluty z drugiej dzięsiątki coinmarketcap. Dostałem setki maili oraz próśb na priv, aby to zrobić, więc do dzieła.
Nie mogę Was zawieść kochani.

Siedziałem po nocach, starałem się dostrzec wszystkie za i przeciw w każdej z krypto, jestem człowiekiem światłym, można rzec człowiekiem RENESANSU, musimy być obiektywni bo tylko to może sprawić, że świat pójdzie do przodu.

Ok tyle słowem wstępu. Zaczynajmy.

11. Cardano – huj wie co to, zachwalaja to tylko jego twórcy, niby najlepsza na świecie kryptowaluta. Prawda jest taka ze tego gówna nikt nie używa.
12. Tron – to samo co inne, nic się nie dowiesz, niby lepiej szybciej a tak naprawde gówno w pozłótku.
13. Monero – hehe chcesz zapłacic za heroinę albo małoletnia prostytutke z SZANGHAJU płac monero. Waluta dla przestępców. Za samo posiadanie bym zamykał w więzieniu na Syberii.
14. Dash – ło Jeusie to jest dopiero gówno, tworzy to grupa satoshi nakamoto, i myśla że ludzie będa kupować, ja bym ich nazwał grupą PAN KLEKS. Cos tam pierdolą o masternodach i innych gównach. Gówno jednym słowem.
15. Iota – mają fajne logo przypominające odbyt z wągrami, IDIOTA
16. COSMOS – hehe załaduj się po same kule to Ci stara w domu KOSMOS zrobi jak Cię wyczyści do zera. Gówno
17.Ethereum Classic – ja osobiście czekam na Ethereum Pro Order Edition, Klasycznie… dłubanie kóz z nosa ale w stylu klasycznym.
18. NEO- kojarzy sie z matrixem, Keanu Revees jest na topie teraz to moze bedzie jakaś pompa, bo w sumie gówna wystrzeliwują od czasu do czasu.
19. TEZOS – kiedyś w paczkach cziperków były tazosy, fajne skojarzenia, do czego służy huj wie, prewnie do niczego jak zwykle po za wyciąganiem hajsu z naiwniaków.
20. NEM – waluta Czesława Niemena

#bitcoin obiektywnie jest królem, reszta moze mu wąchac stopy jak torobi Rumun karłom.

Dziękuje
Tomasz Wisimupała