Fervi News, dzisiaj dowiecie…

Fervi News, dzisiaj dowiecie się garstki nic nie znaczących informacji

* Zapread chyba zaczyna żyć. W sensie daleko mu do tego, ale wstępnie wygląda na to, że coraz więcej aktywnych osób jest. Wspaniale. No i drobna aktualizacja po „ataku” 100x, czyli można jakoś tam NSFWować (i nadawać admina / moderatora o wiele sprawniej).

* Co do Roostocka, powoli raczej się rozkręca. Nawet sam portal bitcoin.com (który należy do BCashowców) pochwalił ten projekt i jego rozwój, głównie w Argentynie (nie wiem czemu, tamten rynek jest zainteresowany RSK). Sam projekt zresztą powoli przedostaje się do mediów głównego rynku, które nawet nieśmiało sugerują, że może to być ETH killer. (o czym mówi techworm)

* Lightning się rozwija – powoli, ale szybko 😛 Całkiem możliwe, że w ciągu 10-14 dni przekroczy ilość węzłów osiągając ich 10 000. Sieć jak widać powoli, ale sukcesywnie rozwija się.

* Nic ciekawego o Liquidzie nie wiem, ale ma Lightninga. Tak więc jeśli Ethereum porzuci swoje niedziałające Plasmy czy inne Raideny, to będą mogli korzystać z rozwiązań Bitcoinowych w zakresie skalowania z Bitcoina ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #ethereum