Bitcoin, znaczenie…

Bitcoin, znaczenie trendu

Bitcoin w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowuje wzrost 2.57 %. Jego dominacja na rynku kryptowalut wynosi 65.7 % i w ciągu ostatniego tygodnia utrzymuje się ona niemalże na tym samym poziomie. Od kilku już dni cena BTC wciąż oscyluje w okolicy wsparcia 8 170 $. Wsparcie to opisywaliśmy w naszych ostatnich analizach. Wygląda na to, że w najbliższych dniach możemy spodziewać się korekty do poziomu 9 400 $. Jest to niewytestowane od dołu wsparcie które zostało dynamicznie wybite. Poziom ten zgrywa się również ze spadkową linią tendencji z wykresu dziennego.
• http://jpktraders.pl/image/071019btc1.png
• http://jpktraders.pl/image/071019btc2.png

Mempool
Na chwile obecną fee wynosi 10.6 sat/bajt ($0.22). Średnia fee z ostatnich 7 dni wyniosła BTC 21.84 sat/byte.
• http://jpktraders.pl/image/071019btc3.png
• http://jpktraders.pl/image/071019btc4.png

Link do analizy na naszej stronie
• http://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/Bitcoin-znaczenie-trendu/282

Polecamy
• Ledger Wallet – http://bit.ly/2Wrcy5A

Wsparcie
Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

➡ Nie robimy płatnych szkoleń oraz nie prowadzimy płatnych grup. Zarabiamy na rynku.
➡ Naszą wiedzę udostępniamy za darmo.
➡ Na krypto tradujemy od 2012 roku.
➡ Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

#bitcoin #kryptowaluty #jpktraders #qualitycontent